slide1.jpgslide2.jpgslide3.jpgslide4.jpgslide5.jpg

K veletržnímu městu, které svojí polohou i dynamickým tempem života velkoměsta nabízí mnohé, neodmyslitelně patří i takové místo, na kterém člověk zatížený všedními starostmi může vydechnout a načerpat nových sil. Nejen pro obyvatele města, ale i pro všechny návštěvníky se nabízí strávit příjemnou dovolenou, víkend, večer či noc u brněnského moře, kterému Brňák neřekne jinak, než "Prigl".

Vodní plocha o rozloze 259 ha, délka přehradní nádrže přes 10 kilometrů, výška hráze 34,5 metru, lodní doprava, možnost koupání i vodních sportů, lesy, rybolov, hrad Veveří a v neposlední řadě i snadná dostupnost patří k přednostem tohoto rekreačního areálu.

prigl1

Možností, jak strávit příjemné chvíle odpočinku, je kolem brněnské přehrady mnoho a nabízejí se prakticky po celý rok. Jarní období se představuje probouzející se přírodou, letní sezóna vítá tisíce návštěvníků, podzim v celé své barevné kráse přesvědčí každého a zimní spánek se zamrzlou hladinou doslova láká k vycházkám, bruslení i příjemnému posezení u horkého čaje.

prigl2prigl3prigl4

Brněnská přehrada uspokojí každého návštěvníka a pravidelné návraty se stávají přirozenou samozřejmostí. Vyzkoušejte si její krásy na vlastní oči. Odměnou Vám budou krásné vzpomínky i příjemně prožitý čas zaslouženého odpočinku.